antenyopole.pl

Montaż anten satelitarnych i naziemnych


609 142 569


77 40 25 280

Czy warto mieć NC+?

NC+ to obecnie najbogatsza oferta kanałów telewizyjnych w Polsce, a także usługi telefonii oraz internetu. Klienci platformy mają do wyboru różne pakiety kanałów, mogą również dołączyć do telewizji dodatkowe usługi - takie jak wspomniany internet LTE czy telefon.Logo NC+

Przede wszystkim, NC+ można polecić osobom które chcą oglądać wartościowe treści w telewizji – prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Hity filmowe i zagraniczne seriale, transmisje sportowe, rozrywka, bajki, dokumenty, oraz wiele kanałów tematycznych – to wszystko można znaleźć w ofercie tej platformy. Często są to materiały dostępne wyłącznie w NC+ lub telewizyjne nowości – to główne atuty przemawiające za zakupem NC+.

Ile kosztuje NC+ i jak zamówić?

W zależności od kanałów które wchodzą w skład wybranego pakietu, cena jest oczywiście różna – obecnie pakiety telewizyjne nc+ zaczynają się od 19,99 zł za miesiąc, a najdroższy kosztuje 199,99 zł.

NC+ można zamówić online na stronie ncplus.pl oraz w stacjonarnych punktach NC+. Warto jednak to zrobić przez internet, gdyż oznacza to oszczędności (nie jest pobierana jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 49 zł oraz koszt anteny jest obniżony często do symbolicznej złotówki z 79 złotych które trzeba za nią zapłacić w stacjonarnym punkcie). Umowa jest finalizowana z kurierem który w dogodnym dla Państwa terminie przywozi dekoder NC+ oraz antenę.

NC+ Opole

Usługę montażu NC+ w Opolu i okolicach możesz zamówić w firmie VIDAT Jerzy Chojna pod numerem telefonu 609 142 569. Usługi instalatorskie realizujemy kompleksowo (niezbędne materiały i akcesoria, rozbudowa instalacji antenowej do usługi multiroom itd).

 

dane kontaktowe