antenyopole.pl

Montaż anten satelitarnych i naziemnych

609 142 569

Czy warto mieć Canal+?

Canal+ to obecnie najbogatsza oferta kanałów telewizyjnych w Polsce, a także usługi telefonii oraz internetu. Klienci platformy mają do wyboru różne pakiety kanałów, mogą również dołączyć do telewizji dodatkowe usługi - takie jak Netflix, czy wspomniany internet LTE i telefon.Logo platformy Canal+

Przede wszystkim, Canal+ można polecić osobom które chcą oglądać wartościowe treści w telewizji – prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Hity filmowe i zagraniczne seriale, transmisje sportowe, rozrywka, bajki, dokumenty, oraz wiele kanałów tematycznych – to wszystko można znaleźć w ofercie tej platformy. Często są to materiały dostępne wyłącznie w Canal+ lub telewizyjne nowości – to główne atuty przemawiające za zakupem tej platformy.

Ile kosztuje Canal+ i jak zamówić?

W zależności od kanałów które wchodzą w skład wybranego pakietu, cena jest oczywiście bardzo różna – obecnie pakiety telewizyjne canal+ zaczynają się od 19,99 zł za miesiąc, a najdroższy kosztuje 206,99 zł.

Canal+ można zamówić online oraz w stacjonarnych punktach. Warto jednak to zrobić przez internet, (koszt anteny od 1 zł,  brak kolejek, darmowa dostawa, aktywacja dekodera i internetu od 1 zł, dwa tygodnie na odstąpienie od umowy). Umowa jest finalizowana z kurierem który w dogodnym dla Państwa terminie przywozi dekoder Canal+ oraz antenę.

Canal+ Opole

Usługę montażu Canal+ w Opolu i okolicach możesz zamówić w firmie VIDAT Jerzy Chojna. Usługi instalatorskie realizujemy kompleksowo (niezbędne materiały i akcesoria, rozbudowa instalacji antenowej do usługi multiroom itd).